Girl in a jacket

Pojeď na hory se super partou z právnické fakulty v Plzni, zalyžovat a oslavit zkouškový!

25 – 28. února 2022
 Krkonoše – Harrachov
 Lyže – Běžky – Snowboard

Cena – 3 590 Kč!

Další INFO

Rezervováno 52/58

PŘIHLÁSIT SE NA LYŽÁK!

Informace o zájezdu

Termín: 25. 2. – 28. 2. 2022 (tři noci). Odjezd z parkoviště hlavního nádraží v Plzni moderním autobusem v 13:00 v pátek 25. 2. 2022. Návrat na parkoviště hlavního nádraží v Plzni cca v 18h-19h v pondělí 28. 2. 2022. Autobus cestou zastaví a nabere zájemce i v Praze. Na cestě zpět si zájemci opět mohou vystoupit v Praze. Naplánované jsou tedy tři dny lyžování/běžkování (so, ne, po). Všechny důležité informace budou včas zaslány všem účastníkům do e-mailu!


 

Cena zájezdu

Celková cena zájezdu činí 3590 Kč. Cena obsahuje dopravu, ubytování po dobu tří nocí v hezké chatě, snídani a večeři (polopenze). Cena neobsahuje skipas a cestovní pojištění.


 

Ubytování a strava

Ubytování v hezké horské chatě, v pěkných a čistých pokojích s vlastním sociálním zařízením. Chata je vybavená společenskou místností i barem. Stravování v chatě formou polopenze (snídaně ve formě švédských stolů a večeře), obědy na svahu každý individuálně.Skipas

Skipas si každý účastník hradí sám, dle lyžařského areálu, který preferuje, či dle kombinace lyžařských areálů, které preferuje. Běžkaři skipas nehradí.


 

Lyžařské areály a běžkové tratě

Chata se nachází 200m od Jizerské magistrály – stačí nasadit běžky a můžete rovnou vyrazit! V pěší dostupnosti od chaty (250m) se nachází dva lyžařské areály. Lyžařský areál Pizár (Paseky) a lyžařský areál Rejdice. Každé ráno bude náš bus vozit zájemce (10 min) do skiareálu Harrachov, vzdáleného 11km od chaty. Odpoledne zájemce přiveze zase zpět.


Skiareál Harrachov je z největších skiareálů v ČR, obsahuje všechny druhy sjezdovek, pro náročné i začátečníky. K dispozici několik čtyřsedačkových lanovek.

Skiareál Pizár a Skiareál Paseky disponují čtyřsedačkovou lanovkou, pomou a kotvou, je zde 9 sjezdovek (červené a modré) a dva snowparky. Je možné večerní lyžování.

Skiareál Rejdice disponuje dvousedačkovou lanovkou, vhodný spíše pro začátečníky.


O nás

Jsme parta kamarádů na FPR ZČU, která se rozhodla uspořádat fakultní lyžák. Za dobu našeho studia nikdo podobnou akci neuskutečnil, což si myslíme, že je velká škoda, a proto jsme se toho ujmuli. Těšit se můžete na super lyžovačku, spoustu piva (pouze Plzeň), vína, panáků a samozřejmě na pořádnou zábavu!


...
Milan Smutný

4. ročník FPR

...
Jiří Školník

4. ročník FPR

...
Karolína Bartušková

2. ročník FPR

...
Roman Holub

4. ročník FPR

...
Pavla Alexandra Vokurková

4. ročník FPR

...
Michael Kralert

1. ročník FPR